Vacance | טיולי נשים
בחר לפי יעד
בחר לפי סוג חופשה
בחר לפי מפה
יעדים מועדפיםהמועדפים שלי

טיולי נשים

טיול נשים – חבל ה- DROME בצרפת

מסע חיצוני פוגש מסע פנימי

יוני 2020

 

אנחנו מזמינים אותך למסע ייחודי בחבל ארץ מופלא ולא מוכר בצרפת, שבו תוכלי לצאת גם את למסע הפנימי שלך דרך 4 יסודות הטבע ונפש האדם - אדמה, מים, רוח ואש.

זהו מסע  חוויתי וייחודי המשלב טיולים מפגש עם הטבע, עם אנשי המקום, ובעיקר מפגש עם עצמך. את המסע נקיים בחבל ה- DROME, צפונית לפרובאנס, חבל ארץ המחבר את פרובאנס הים תיכונית עם האלפים הצרפתיים, המשובץ בכפרים עתיקים וציוריים, ערים מטופחות להפליא, שווקים תוססים, מטבח צרפתי מעודן, נופים מרהיבים, הרים, נהרות, כרמים ושדות ירוקים. את כל זאת נשלב בסדנאות ייחודיות שיאפשרו לך לחוות את המסע גם דרך העולם הפנימי שלך.

 

הטיול ילווה על ידי שירלי שהרבני, מנחת סדנאות בגישה הוליסטית-אינטגרטיבית ובוגרת קורס מלווי קבוצות לחו"ל ובניהולה של חברת ואקאנס, המתמחה מזה 20 שנה בטיולים ובמסעות לצרפת, נחקור ונגלה מקומות חדשים בחוץ ובפנים, נקיים סדנאות חווייתיות שנוגעות בנו ובאחרים, נכיר לעומק את האזור דרך אנשי המקום, נהנה מארוחות בטעם מקומי באווירה ביתית, נכיר את הפולקלור והתרבות המקומית, וכל זאת בסביבה כפרית ובקבוצה אינטימית וקטנה.

 

משך הטיול: 6 ימים

תאריכים:

טיול ראשון -  7-12 ביוני 2020

טיול שני – 14-19 ביוני 2020

מספר משתתפות: 12

מינימום נדרש: 9 משתתפות

 

__________________________________________________

 

 

 

 

 

 

תכנית הטיול

 

 

הטיול מחבר בין ארבעת היסודות המרכיבים את העולם ואת נפש האדם - אדמה, מים, רוח ואש. בכל יום נתמקד באחד היסודות ונפגוש את המאפיינים, האיכויות והמשמעויות שיש ליסוד זה בטבע ובתוכנו.

 

יום ראשון

 

לאחר הנחיתה במארסיי, נצא אל עיירת היין המופלאה Chateauneuf du pape אשר בפרובאנס. לאחר סיור קצר בעיירה נאכל ארוחת צהריים במסעדה המגישה מאכלים מקומיים, ולאחריה נמשיך אל המלון הכפרי בלב חבל ה Drome. לאחר מנוחה קצרה, נקיים  מפגש פתיחה ולאחריו ארוחת ערב.

 

יום שני – יסוד האדמה

 

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול יומי במערות Luire היפהפיות, מערות נטיפים יחודיות בעולם, שם נסייר בעקבות מגלי המערה במופע של אורות וצבעים יוצא דופן. את ארוחת הצהריים נאכל בפיקניק צרפתי מושקע בלב הכרמים של חבל ה- Drome.

לאחר מכן נבקר בבית מלאכה לקדרות, אשר שימר את ייצור הקרמיקה כפי שהיתה נהוגה לפני התפתחות הטכנולוגיה והקידמה.

אחר הצהריים נשוב למלון, שם נאכל ארוחת ערב מקומית ולאחריה נקיים סדנה המפגישה בינינו לבין יסוד האדמה - מה השורשים שלי, מה הקרקע שממנה צמחתי, מה 'החלק הקדום' שנשאר בי, מה המקום הראשוני והפראי שעדיין קיים בי ומשפיע עלי היום.

 

יום שלישי – יסוד המים

 

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל גדות נהר ה- Drome, שם נקיים את סדנת המים. יסוד המים קשור למימד הרגשי שבחיינו , ומתוך כך נתבונן בכוח הרגש ליצירת תנועה או חסימה בחיי  וכיצד אפשר, כמו בטבע, להשתמש בו ככוח מניע לשינויים.

בסיום הסדנה נאכל על גדות הנהר במיקום אינטימי ופסטורלי. אחר הצהריים נצא לשייט על קאנו לאורך הנהר ולשחייה מרעננת במימיו הצלולים. בערב נאכל במסעדה מקומית המגישה מאכלי ים ודגים.

 

 

 

יום רביעי – יסוד האוויר

 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בשמורות ההרים של חבל ה- Drome למרגלות רכס ה -Vercors שבאלפים המערביים. לאחר פיקניק בחיק הטבע, נבלה את אחר הצהריים בפארק חבלים, בין שמים וארץ, כאשר אלה מבינינו המעוניינות בפעילות פחות ספורטיבית יוכלו להנות מפעילות רגועה יותר. בערב נשוב אל המלון לארוחת ערב ולסדנה אשר תתחבר למה שמייצג יסוד האוויר -  הקשר שלנו עם העולם ובמיוחד התקשורת הבינאישית שלנו עם האנשים המשמעותיים בחיינו.

 

יום חמישי – יסוד האש

 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור ולפעילות בסדנה של יוצרת תכשיטי זכוכית מקומית. לאחר מכן נקיים סדנא הנוגעת בכוח האש בחיינו - מה שמניע אותנו בחיים להמשיך לגלות, לחקור ולהיות בתנועה, ליצור ולהניע דברים. לאחר ארוחת הצהריים ניסע לסן רמי, אחת העיירות המרשימות והיפות בפרובאנס, שם נהנה מאחר צהריים חופשי. בערב נאכל את ארוחת הפרידה ונקיים את מפגש הסיום.

 

יום שישי – חזרה הביתה

 

טיסת אל על חזרה לתל אביב

_____________________________________________________________

 

המחיר לאדם בחדר זוגי: 1690 אירו בקבוצה של 12 מטיילים לא כולל טיסה

המחיר לאדם בחדר יחיד:  1890 אירו בקבוצה של 12 מטיילים לא כולל טיסה

מחיר הטיסה למארסיי נכון להיום: 400 דולר לאדם.

 

המחיר כולל

 

 • לינה במלון כפרי מקסים ברמת ארבעה כוכבים  http://www.chateau-lesoliviers.com/fr/
 • שלוש ארוחות ביום
 • ליווי והדרכה: מלווה ומדריכה מקצועית ומנחת קבוצות  - שירלי שהרבני
 • כניסות לאתרים עפ"י המסלול המפורט
 • תחבורה : אוטובוס ונהג צמודים, העברות משדה התעופה ואליו
 •        עצירות התרעננות והפסקות קפה
 •        סדנאות

 

המחיר אינו כולל

 

 • טיסות אל על סדירות לשדה התעופה מארסיי – הטיסות יוזמנו על ידינו במחיר המפורסם בעת ההזמנה. במידה ותחול עלייה במחיר הטיסה, מחירי הדלק, מיסי הנמל, אשרות או שירותי קרקע  - תחול עלייה במחיר הטיסה בהתאם לדרישת חברת התעופה ותוספת המחיר תחול על הנוסעים בהתאמה.
 • כל פרט שאינו מצוין לעיל
 • תשר למלווה הישראלי
 • הוצאת דרכון או חידושו
 • הוצאות בעלות אופי אישי
 • ביטוח בריאות, נסיעות ומטען

 

 

 

 •        התכנית הינה כללית וייתכנו בה שינויים נקודתיים

 

 

 

 

לפרטים נוספים ולהרשמה:

נא לפנות לעינת, במשרדי ואקאנס, בטלפון 03-6425393

או במייל: office@vacance.co.il

 

 

להזמנה
טיולי נשיםטיולי נשיםטיולי נשיםטיולי נשים