בחר לפי יעד
בחר לפי סוג חופשה
בחר לפי מפה
יעדים מועדפיםהמועדפים שלי
מספר אנשים: מספר חדרים: אזור: הצג תוצאות
רשימת תוצאותהתקבלו 27 תוצאות
וילה סטראבוסחדש באתרוילות עצמאיות
אינטרנט אלחוטימזגןחדרי אמבטיה2חדרים3אנשים4-6

וילה סטראבוס

הוילה החדשה שוכנת רק 15 ק"מ מעיר הנמל חאניה ו-600 מטרים מהחוף ובה גן מקסים ובריכה פרטית. מרכז הכפר סטראבוס המקסים נמצא במרחק הליכה קצר, שם תמצאו מגוון של טברנות, מיני מרקטים, מסעדות וחוף נהדר.

לפרטים נוספים >
החל מ- 3214 לשבועלהזמנה
וילה טברוניטיסוילות עצמאיות
אינטרנט אלחוטימזגןחדרי אמבטיה2חדרים3אנשים2-8

וילה טברוניטיס

זוהי וילה חדשה הצופה לים, ושוכנת על צוק קטן בכפר טברוניטיס, 18 ק"מ מעיירת הנמל המפורסמת חאניה. מרכז הכפר מרוחק רק 800 מטרים, שם תמצאו שלל טברנות, סופרמרקטים, בתי קפה, מסעדות וחנויות רבות. החוף הקרוב נמצא במרחק של כקילומטר אחד.

לפרטים נוספים >
החל מ- 770 לשבועלהזמנה
וילה ואמוסחדש באתרוילות עצמאיות
מזגןחדרי אמבטיה4חדרים4אנשים5-8

וילה ואמוס

שישה ק"מ מהחוף, בפרטיות מוחלטת בכפר השקט ליצארדה, שוכנת וילה ואמוס היוקרתית. מבנה האבן היפה משלב באופן מקסים את האלמנטים היווניים המסורתיים של אבן ועץ יחד עם אלמנטים מודרנים ונועזים. הכפר ואמוס המסורתי נמצא במרחק של שני ק"מ, ובו תמצאו מאפיה מופלאה, חניות ומרכולים, בתי קפה וטברנות. עיר הנמל המפורסמת חאניה נמצאת במרחק של 25 ק"מ. באזור תמצאו גם מסלולי טיול בטבע, רכיבה על סוסים ועל אופניים.

לפרטים נוספים >
החל מ- 1400 לשבועלהזמנה
וילה גיאורגווילות עצמאיות
מזגןחדרי אמבטיה3חדרים4אנשים5-8

וילה גיאורגו

הוילה המעוצבת כטירה שוכנת במיקום יפיפה על ראש גבעה בצד המזרחי של שמורת סטאלוס. החוף הקרוב נמצא במרחק של חמישה ק"מ ועיר הנמל חאניה במרחק של 11 ק"מ בלבד. תוכלו לבקר בכפר הסמוך המקסים השוכן על החוף ובו בתי קפה ומסעדות, ברים וטברנות לאורך החוף.

לפרטים נוספים >
החל מ- 1250 לשבועלהזמנה
וילה קליבסוילות עצמאיות
אינטרנט אלחוטיחדרי אמבטיה3חדרים4אנשים5-8

וילה קליבס

וילה קליבס שוכנת במיקום שקט בכפר היווני Neo Chorio, רק 3 ק"מ מהחוף הקרוב ו-23 ק"מ מעיר החוף המקסימה חאניה. בכפר עצמו תמצאו את כל השירותים העירוניים, מיני-מרקט, בית מרקחת, טברנות – והכל במרחק הליכה.

לפרטים נוספים >
החל מ- 1300 לשבועלהזמנה
חזור למעלה >