בחר לפי יעד
בחר לפי סוג חופשה
בחר לפי מפה
יעדים מועדפיםהמועדפים שלי
מספר אנשים: מספר חדרים: אזור: הצג תוצאות
רשימת תוצאותהתקבלו 28 תוצאות
וילות החלוםוילות עצמאיות
אינטרנט אלחוטימזגןחדרי אמבטיה6חדרים9אנשים4-21

וילות החלום

ילות החלום הן שלוש וילות בנות שלושה חדרים השוכנות על צוק קטן בכפר טברוניטיס, ולכל וילה בריכת שחייה פרטית. הוילות שוכנות במרחק הליכה מהים, 18 ק"מ מעיר הנמל היפה והמרכזית חאניה במערב כרתים. במרחק של 800 מטרים תמצאו טברנות מסורתיות, מיני מרקטים וחנויות. שדה התעופה הבינלאומי בחאניה נמצא במרחק של 29 ק"מ בלבד.

לפרטים נוספים >
החל מ- 1175 לשבועלהזמנה
וילה קוקינו צ'וריוחדש באתרוילות עצמאיות
מזגןחדרי אמבטיה5חדרים5אנשים8-10

וילה קוקינו צ'וריו

וילת 5 החדרים החדשה מציעה בריכת אינסוף פרטית ונופי ים נפלאים בכפר קוקינו צ'וריו, כשני ק"מ מאלמירידה היפה שבאזור אפוקורונאס במערב כרתים. מרכז הכפר נמצא במרחק של כשתי דקות מהוילה ואל אלמירידה תגיעו בנסיעה של דקות בודדות. שדה התעופה של חאניה נמצא במרחק נסיעה קצר.

לפרטים נוספים >
החל מ- 3900 לשבועלהזמנה
וילה סטראבוסחדש באתרוילות עצמאיות
אינטרנט אלחוטימזגןחדרי אמבטיה2חדרים3אנשים4-6

וילה סטראבוס

הוילה החדשה שוכנת רק 15 ק"מ מעיר הנמל חאניה ו-600 מטרים מהחוף ובה גן מקסים ובריכה פרטית. מרכז הכפר סטראבוס המקסים נמצא במרחק הליכה קצר, שם תמצאו מגוון של טברנות, מיני מרקטים, מסעדות וחוף נהדר.

לפרטים נוספים >
החל מ- 3214 לשבועלהזמנה
וילה טברוניטיסוילות עצמאיות
אינטרנט אלחוטימזגןחדרי אמבטיה2חדרים3אנשים2-8

וילה טברוניטיס

זוהי וילה חדשה הצופה לים, ושוכנת על צוק קטן בכפר טברוניטיס, 18 ק"מ מעיירת הנמל המפורסמת חאניה. מרכז הכפר מרוחק רק 800 מטרים, שם תמצאו שלל טברנות, סופרמרקטים, בתי קפה, מסעדות וחנויות רבות. החוף הקרוב נמצא במרחק של כקילומטר אחד.

לפרטים נוספים >
החל מ- 770 לשבועלהזמנה
וילה ואמוסחדש באתרוילות עצמאיות
מזגןחדרי אמבטיה4חדרים4אנשים5-8

וילה ואמוס

שישה ק"מ מהחוף, בפרטיות מוחלטת בכפר השקט ליצארדה, שוכנת וילה ואמוס היוקרתית. מבנה האבן היפה משלב באופן מקסים את האלמנטים היווניים המסורתיים של אבן ועץ יחד עם אלמנטים מודרנים ונועזים. הכפר ואמוס המסורתי נמצא במרחק של שני ק"מ, ובו תמצאו מאפיה מופלאה, חניות ומרכולים, בתי קפה וטברנות. עיר הנמל המפורסמת חאניה נמצאת במרחק של 25 ק"מ. באזור תמצאו גם מסלולי טיול בטבע, רכיבה על סוסים ועל אופניים.

לפרטים נוספים >
החל מ- 1400 לשבועלהזמנה
חזור למעלה >